Treeningud

Klubi speedway treeningud toimuvad suvel Tabasalu speedway areenil ning talvel järvedel, kus lubatakse ja jää piisavalt paks on.

Tabasalu rada on speedway treeninguteks avatud igal teisipäeval 18:00-21:00 (võistlustest, ilmastikust vms tulenevalt võib aeg muutuda, sellekohane teave avaldatakse FB Messenger vestlusgrupis Treeningud Tabasalus).

Raja kasutamise tasu:
Motosport 360 Sõitjatele* 20€/kord (kuutasu 60€/kuu**);
kõigile teistele 25€/kord (kuutasu 80€/kuu**).

Muul ajal on võimalik rada sõidutreeninguteks kasutada broneerides selleks aja hiljemalt 24h enne soovitud treeningu algust FB Messenger vestlusgrupis Treeningud Tabasalus. Plaaniväline treening kestab maksimaalselt 3h ja selleks peab treeningu organiseerija kaasama ka Motosport 360 juhatuse poolt heaks kiidetud rajahooldaja (tasus lepib organiseerija ise rajahooldajaga kokku ja see lisandub rajakasutustasule).

Raja kasutamise tasu plaaniväliseks treeninguks:
Motosport 360 Sõitjatele* 20€/osaleja (alates 3st osalejast 15€/osaleja)
kõigile teistele 25€/osaleja

Algajad sõitjad, kes veel ei tolmuta ja setõttu rajahooldust ei vaja võivad minispeedway rada kasutada tasuta igal ajal kui kompleksis muid treeninguid või üritusi ei toimu.

Motosport 360 noorliikmetele, kellel on samal ajal trennis ka vanem õde-vend kehtib raja kasutamise tasu soodustus -50%.

Kõik eelpool väljatoodud tasud kehtivad nii väikese kui ka suure raja kasutajatele.

Speedway kompleksi saab rentida ka treeningpäeva või -võistluse korraldamiseks. Selle toimumise aeg ja muud tingimused (sh rajahooldaja ja tema tasu) kooskõlastatakse Motosport 360 juhatusega kirjalikult info@motosport360.ee.

Kompleksi rent treeningpäeva (maksimaalselt 8h) läbiviimiseks piiramatu arvu osalejatega:
Motosport 360 Sõitjatele* 200€/päev;
kõigile teistele 250€/päev.

Raja kasutamine kõigeks muuks lepitakse kokku Motosport 360 juhatusega saates vastavasisulise avalduse koos plaanitava lühikirjeldusega aadressile info@motosport360.ee.

* Motosport 360 Sõitja on motoklubi Motosport 360 liige, kes taotleb käesoleval hooajal EMFi rahvusliku litsentsi MTÜ Motosport 360 ametliku nõusolekuga.
** Kuutasu tasutakse ettemaksuna hiljemalt enne tasutava kuu esimest treeningust.